Euro mbrapa

Blerja dhe shitja e makinerive të furrës së përdorur Euro – Back

firma:
Euro mbrapa
adresa:

Rruga Teltower 12
33719 Bielefeld, Gjermani

telefon:
052130589129
Web:
https://www.euro-back.com
Hapja herë:
E hënë:
8: 00 të 17: ora 00
E martë:
8: 00 të 17: ora 00
E mërkurë:
8: 00 të 17: ora 00
E enjte:
8: 00 të 17: ora 00
E premte:
8: 00 të 17: ora 00
E shtunë:
E diela +:
Temat:
Tregtar i makinerive të furrave

Description:

Kompania Euro-Back ka disa vite që tregton makineri dhe furra të përdorura buke.
Kompania është tani në gjeneratën e saj të dytë dhe ka pasur gjithmonë më shumë makineri në gamën e saj, si makineri paketimi, sisteme industriale dhe linja pastiçerie, makineri për brumosje, prerëse buke, pajisje mbushëse dhe dozuese, makineri ekrusti, sisteme buke të të gjitha llojeve.

Falë përvojës sonë shumëvjeçare në biznesin e tregtimit të makinerive të furrës së përdorur, ne u shërbejmë klientëve tanë në mbarë botën dhe kemi shitur dhe eksportuar me sukses makineritë tona në më shumë se 40 vende. Klientët tanë kanë mundësinë të na vizitojnë. Vizitoni sallën tonë 2000 metra katrorë dhe merrni një ide për gamën dhe shumëllojshmërinë tonë të madhe. Ne kemi gjithmonë në dispozicion një përzgjedhje të madhe të makinerive të furrës.

Makineritë janë të disponueshme në gjendje të kontrolluar/pastruar ose, me kërkesë të klientit, në gjendje tërësisht të rinovuar dhe të sapolyer. Tashmë kemi riparuar disa makineri spirale, makineri për ngritje, për ndarje dhe rrumbullakosje brumi, presa me rrotull, sisteme rrotullash, makineri koke apo edhe makineri ngritëse dhe janë në magazinë si në dyqan ashtu edhe në shitje. Edhe makinat e njohura Rheon mund t'i gjeni tek ne.

Stafi ynë shumëgjuhësh është i lumtur për çdo klient të cilin mund ta informojmë dhe prezantojmë me makinat tona të pjekjes, furrat dhe makineritë e tjera të përdorura në furra buke.

Ofertat kryesore nga Euro-Back

Duke u ngarkuar, ju lutem prisni.
Ende nuk ka komente
Dyqani: Euro-Back
Euro mbrapa
aktiviteti i fundit:
08.12.2023
Statusi në internet:
në linjë
Rekomandoni faqen tonë

Ju lutemi vizitoni faqet tona të mediave sociale