Tregtia e makinerive të furrave BackTim

Blerja dhe shitja e makinave të përdorura të furrave

firma:
Tregtia e makinerive të furrave BackTim
adresa:

Pjesa e madhe 6
32130 Enger, Gjermani

telefon:
+ 49 (0) 5224 / 9769239
fax:
05224 / 9395295
Web:
https://backtim.de/
Hapja herë:
E hënë:
9: 00 të 16: ora 00
E martë:
9: 00 të 16: ora 00
E mërkurë:
9: 00 të 16: ora 00
E enjte:
9: 00 të 16: ora 00
E premte:
9: 00 të 16: ora 00
E shtunë:
E diela +:
Temat:
Tregtar i makinerive të furrave
Keywords:
blerjen dhe shitjen, Makineri buke, Furrat, Vija e bukës, Linja e rrotullimit të bukës, Makineri pastiçerie, përdoren makineri buke, import dhe eksport, Makineri për trazim

Description:

Për vite me radhë kemi blerë dhe shitur makineri buke të përdorura.
Në varësi të zgjedhjes së klientit, në gjendje furre ose të rinovuar profesionalisht.
Në magazinën tonë 3500 metra katrorë, ne gjithmonë kemi makineri buke të përdorura dhe të rregulluara mirë.
Ju lutemi na kontaktoni në çdo kohë nëse dëshironi të shisni ose blini një makinë të mirë të përdorur.

Ofertat kryesore nga Tregtia e Makinerisë së Bakery BackTim

Duke u ngarkuar, ju lutem prisni.

komente

Vleresim mesatar:

5 yjet
1
4 yjet
0
3 yjet
0
2 yjet
0
1 yll
0
Gjithsej 1 komente


Faleminderit për diskutimet miqësore
Geschrieben von Më 17.10.2020/23/51 08:XNUMX:XNUMX PM

Dyqani: Tregtoni makinat e furrave BackTim
Tregtia e makinerive të furrave BackTim
aktiviteti i fundit:
14.01.2022
Statusi në internet:
në linjë
Rekomandoni faqen tonë

Ju lutemi vizitoni faqet tona të mediave sociale